HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Kullanım Şartları

www.hacumrehaber.com isimli bu web sitesi sitenin editörleri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

www.hacumrehaber.com da yer alan içerikler (bazı reklam ve advertorial içerikler hariç) bizzat www.hacumrehaber.com tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazının kaynağı www.hacumrehaber.com web sitemizdir

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Web sitemizde yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Web sitemize gönderilen yorumlar bir onay mekanizması ile onaylanmaktadır. Fakat yayınlanan yorumlar için hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.hacumrehaber.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

www.hacumrehaber.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.hacumrehaber.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com