HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

4-6 Yaş Kur’an Kurslarında Mevlid-İ Nebi coşkusu

0

2022 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası, Kars Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kurslarında çeşitli etkinliklerle kutlandı.

“Peygamberimiz, Cami ve İrşat” temasıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında İl Müftülüğüne bağlı Temel Yıldırım, Hafız Paşa ve Hz. Ali 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören minik öğrenciler, Peygamber Efendimiz (sav)’in dünyaya teşriflerinin sene-i devriyesini şiirler, ilahiler ve çeşitli gösterilerle kutladı.

İlgili Haberler...

Kars İl Müftüsü Hamza Bayram ise “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde kurslarda düzenlenen programlarda emeği geçen öğreticilere teşekkür ederek eğitim gören miniklere Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarından çıkan “Peygamberim ve Ben” isimli boyama kitaplarından hediye etti.

Kaynak

Sonuç olarak, 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında Mevlid-İ konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında Mevlid-İ yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com