HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Ağrı’da çevreye duyarlı gençler camide bir araya geldi

0

Diyanet İşleri Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde “Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesi başlatılmıştı.

Bu kapsamda Ağrı İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından öğrencilere yönelik etkinlik düzenlendi.

Ağrı’da-çevreye-duyarlı-gençlerle-bir-araya-gelindi02

Ulu Camii’nde gerçekleştirilen programda İl Müftüsü Celal Büyük ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek gençlerle bir araya geldi.

Proje ile ilgili konuşan Müftü Büyük,”Başkanlığımız ve diğer kurumlarında işbirliğiyle başlatılan bu güzel proje ile evlatlarımızın milli ve manevi değerlerimizi benimseyip korumalarını hedeflemekteyiz. Gençlerimizi ilimle, irfanla, çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, sorumluluk bilinciyle geleceğe yürüyen bir nesil haline getirebilmek için gayret ediyoruz.” dedi.

Programın ardından öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak

Ağrı’da çevreye duyarlı gençler camide konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Ağrı’da çevreye duyarlı gençler camide yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com