HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

İntörn Doktor Maaşı Ne Kadar ?

0

İntörn Doktor Maaşları

İntörn Doktor Maaşı Ne Kadar ? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tıp ve dış hekimliği fakülteleri son sınıf öğrencilerinin maaşlarını artırdıklarını açıkladı.

Erdoğan, İntörn Doktor Maaşları hakkında önemli müjdeler verdi. Erdoğan konuşmasında tıp ve diş hekimliği fakülteleri son sınıflarında okuyan öğrencilerin, maaşlarında artışa gittiklerini söyledi. Erdoğan, “Tıp ve diş hekimliği fakültelerinin son sınıflarına kurum personeli gibi mesai yaparak, nöbet tutarak çalışan bir fiil hastalarla ilgilenen öğrencilermiz var. Hekim adayı öğrencilerimizin hem emeklerinin karşılğınıı vermek ve hem motivasyonlarını yükseltmek için kendilerine yapılan ve asgari ücretin üçte biri kadar olan ödeme miktarını artırma kararı aldık. Asgari ücret tutarı kadar düzenleme yapılacak. Bu düzenlemenin her iki fakültemizin öğrencilerine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

 

İntörn Doktor Maaşı Ne Kadar konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. İntörn Doktor Maaşı Ne Kadar yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com