HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

İşgalciler, Gazze’de Hamas’a ait iki noktayı vurdu

0

İşgalci İsrail, Gazze’de Hamas’a ait iki noktanın savaş uçaklarıyla vurulduğunu duyurdu.

Saldırı sonucu can kaybı yaşanmazken, binalarda maddi hasar oluştuğu aktarıldı.

Hamas’ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından yapılan açıklamada işgalci İsrail uçaklarının saldırılasına karadan havaya füzelerle karşılık verildiği kaydedildi.

gazze-2

Hamas Sözcüsü Hazim Kasım ise yerel bir haber kanalına yaptığı açıklamada, direniş güçlerinin, işgalci İsrail saldırısına karşılık vererek, “İsrail’in denklemleri değiştirmesine izin vermeyeceklerini ve Filistin halkını müdafaaya devam edeceklerini” gösterdiğini dile getirdi.

İşgalci İsrail’in Filistin halkına yönelik saldırılarını artırdığına değinen Kasım, “Bu Siyonist terör ve Nazi tavrı, halkımızın içinde yanan devrim ateşini söndüremeyecek ve biz de halkımızı desteklemeye devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

İşgalcilerden daha önce yapılan açıklamada, Gazze Şeridi’nden İsrail’e doğru fırlatılan bir roketin tespit edildiği ancak roketi önlemek için herhangi bir savunma sisteminin çalıştırılmadığı belirtilmişti.

Kaynak

İşgalciler, Gazze’de Hamas’a ait iki konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. İşgalciler, Gazze’de Hamas’a ait iki yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com