HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Kur’an kursu yararına kermes düzenlendi

0

Ardahan İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Ardahan Şubesi iş birliğinde yatılı hafızlık kız Kur’an kursu yararına “Hayır Kermesi” düzenlendi.

Kermesin açılışında konuşan İl Müftüsü Dr. Hayri Erenay, “Burada düzenlenen hayır kermesini maddi bir gelir olarak görmek bizi asıl amacımızdan uzaklaştıracaktır. Bizler bu kermesi yapmayı planlarken maddi gelir boyutunu düşünmeden, Ardahanlı vatandaşlarımızın temelini atmış olduğumuz hafızlık kursumuza destek vermelerini amaçlamış bulunmaktayız. İşin manevi boyutunu düşündüğümüz takdirde ise inanıyorum ki yapılan her alışverişte yapılan her hayırda, Yüce Rabbimizin razısını kazanacağız inşallah. Bizler için cennette hazırladığı yerlerde bulacağız inşallah. Bu sebep ve amaçla, din gönüllüsü hocalarımız başta olmak üzere kermese kaktı sunan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak

Kur’an kursu yararına kermes düzenlendi konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Kur’an kursu yararına kermes düzenlendi yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com