HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası Üyelerine Gözaltı!

0

Özel sektörde çalışan öğretmenler, taban maaşlarının Öğretmen Meslek Kanunu (ÖMK) ile güvence altına alınması için eylemlerine devam ediyor. Bugün, Milli Eğitim Bakanlığı önünde oturma eylemi gerçekleştiren öğretmenlere,  güvenlik güçleri müdahale etti. Oturma eylemi yapan 11 sendika üyesi ve Emek Partisi Ankara İl Başkanı Rüstem Kahraman’ın gözaltına alındığı öğrenildi.

Öğretmenler eylemlilik sürecinde kararlı!

Özel Sektör Öğretmenler Sendikası, X hesabından, “Patronların sırtını sıvazlayan Yusuf Tekin, kendi öğretmenlerinin gözaltına alınışını tercih etti. Tüm dostlarımızı TBMM Çankaya kapısındaki Meclis Parkı’na desteğe çağırıyoruz” açıklamasında bulundu. (Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası Üyelerine konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası Üyelerine yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com