HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Rüyada İlaç Görmek

0

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, sağlık ve şifaya ve iyiliğe işaret ola­rak yorumlanır demişlerdir. Yine bazı yoruma göre, rüyada ilaç görmek, rüya sahibinin dinde iyiliğine işaret eder. Bu sebeple kişinin iyileşmesi için rüyasında ilaç içtiğini görmesi, dindarlığına işarettir denmiştir. Yine bazı tabircilere göre: Rüyada ilaç görmek, dini veci­belerini yerine getireceğinize ve dindar bir kimse olacağı­nıza delalet eder. Bir kimsenin rüyada ilaç içtiğini görmesi, iyiliğe ve hayra yorumlanırken, rüyada ilaç içmediğini görmek, iyi değil­dir. Haktan doğruluktan dönmesine ve sapık bir yola girmesine, azgınlık ve ahlaksızlık yoluna düşmesine, nefsi­nin isteklerine esir olmasına işaret eder demişlerdir.

Rüyasında güzel kokulu bitkilerden yapılmış bir ilacı yediğini veya içtiğini görmek, rüya sahibi bekar ise, evleneceğine, hamile olmayan bir kadın için hamile kalacağına, fakir olan bir kişinin görmesi de zenginleşeceğine işaret eder.

İçilmesi kolay olan her ilacı rüyada içmek, hastalığın iyileşmesine; sağlam kimse için de kendisine zarar veren şeylerden kaçınmaya işâret eder. Rüyada yenmesi güzel ve içmesi de kolay olan ilaç görmek, zengin için iyi; fakir için kötüdür

Rüyada ilaç görmek veya içmek, hayır işleyeceğinize bugünlerde sıhhatinizin fevkalade olacağına, kendiniz için ilaç yaptığınızı görmek, işlerinizin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada görülen ilaç, dinin iyiliği ile tabir edilir.

Rüyada hastalığı iyileşsin diye ilaç içtiğini görmek, dinini ıslah etmeye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada ilaç içmesi veya yeme­si, ilim, nasihat ve bunlardan faydalanmasına işâret eder.

Yine rüyada ilaç içtiğini görmek, hayır ve menfaate işâret eder.

Rüyada içilen ilaç görmek, rızka işâret eder.

Rüyada hap gibi yutulan ilaç görmek, isyankâr için tövbeye; inançsız için hidayete ve câhil için de ilimden ikrah olarak tabir olunur.

Rüyada tozlanmış ilaç görmek, dünyaya haris olmaya işâret eder.

Rüyada ilacı yememek veya içmemek, Hak’tan yüz çevirmeye, azgınlık ve sapıklığa ve nefsinin isteklerini tercih etmeye işâret eder.

Bekâr bir kimsenin rüyada güzel kokulu şeylerden yapılmış ilacı yemesi, evlenmeye işâret eder.

Hamile olmayan kadının rüyada güzel koku­lu şeylerden yapılmış ilacı yediğini görmesi, ha­mile kalacağına ve çocuğu olacağına işâret eder.

Fakir bir kimsenin rüyada güzel kokulu şeylerden yapılmış ilacı yemesi, zengin olaca­ğına işârettir.

Rüyada ilaç içtiğini ve ilacın tesiriyle aklını zayi ettiğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya işâret eder.

Hastalığından şifâ bulmak amacıyla ishal edici ilaç içtiğini görmek, ilacın kuvvet, tehlike ve gösterdiği tesir nispetinde dinini ıslah et­meye işâret eder.

Rüyada ilacı içtikten sonra hemen iyilik talep ettiğini görmek, dünyasını ıslah etmeye işâret eder.

Rüyada gözüne ilaç yaptığını görmek, dini hayata daha çok önem vermeye işârettir.

Rüyada buruna çekilen veya damlatılan ilacı görmek, babaya, anneye yahut insanın başkanına olan ihtiyacınaya da akıl hastalığına işâret eder. Yine rüyada buruna çekilen veya damlatı­lan ilacı görmek, afet ve belâ ile tabir olunur.

Rüyada kokusu güzel olan sindirim ilacı görmek, yükselmeye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıkların gitmesine işâret eder.

Rüyada görülen her içilecek ilacın rengi sarı ise, o içilecek şey, hastalığa işâret eder..

Yenmesi güzel olmayan ve boğazdan geç­mesi zor olan ilaç, çabuk yileşecek bir hasta­lığa işâret eder.

Rüyada fitil kullanmak, haber araştırmaya, gizli sırlara muttali olmaya işâret eder.

Rüyada kadınların çocuk bırakmak için kul­landıkları ilaç, bekâr kız için evlenmeye; hamile olmayan kadın için de çocuğa işâret eder.

Rüyada görülen ilaç, dinin iyiliğidir. Bundan dolayı hastalığı iyileşsin diye ilaç içtiğini gören kimse dinini ıslah eder.

Rüyada ilacı yememesi veya içmemesi haktan dönmesine, nefsinin isteklerini tercih etmesine işaret eder. Güzel kokulu şeylerden yapılmış ilacı yemek, bekâr için evlenmeye, gebe olmayan kadın için, çocuğa ve fakir için de zenginliğe işaret eder.

Tozlanmış ilaç, dünyaya haris olmaya, ilacın içileni rızık, hap gibi yutulanı isyankâr için tövbe, inançsız için hidayet ve cahil için ilimden ikrahtır. Rüyada fitil kullanmak haber araştırmaya, gizli sırları ifşa etmeye işaret eder. İlacı içtikten sonra hemen iyilik talep ettiğini görse, o kimse dünyasını ıslah eder. Gözüne ilaç koyduğunu gören dini hayata daha çok önem verir.

Rüyada görülen ilacın rengi sarı olursa o içilecek şey hastalıktır. İçilmesi kolay olan her ilacı rüyada içmek, hastalığın iyileşmesine, sağlam kimse için de kendisine zarar veren şeylerden kaçınmaya işaret eder. Yenmesi güzel olmayan ve boğazdan geçmesi zor olan ilaç çabuk iyileşecek bir hastalıktır. Bazı tabirciler de, yenmesi güzel ve içmesi de kolay olan ilaç, zengin için iyi, fakir için kötüdür, derler. Rüyada buruna çekilen ilacı görmek, afet ve bela erişmeye, babaya, anneye yahut akıl hastalığına işaret eder.

Rüyada İlaç Görmek konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Rüyada İlaç Görmek yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com