HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Şarköy’de Din Görevlisi Yılmaz, iyiliğe pedal çeviriyor

0

Şarköy Hacı Ahmet Tevfik Parlakyıldız Camii’nde Müezzin Kayyım olarak görev yapan din görevlisi İbrahim Yılmaz, hayırseverlerin bağışladığı yardımları bisikletiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

“Veren el ile alan el arasında köprü vazifesi” gören Müeezin Kayyım Yılmaz, “Hayırseverlerimizin bizleri aracı kılarak göndermiş oldukları bot, mont, kırtasiye malzemesi ve diğer yardımları yetim kardeşlerimize ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Ayrıca dört yetim kardeşimize burs veriyoruz. Allah kabul etsin. Destek veren tüm hayırsever kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Rabbim hayırsever kardeşlerimize sağlık ve afiyet, bereketli helal kazançlar nasip etsin.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak

Şarköy’de Din Görevlisi Yılmaz, iyiliğe konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Şarköy’de Din Görevlisi Yılmaz, iyiliğe yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com