HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Üroloji Uzmanı Prof.Dr. Turgay Akgül Yaşamını Yitirdi

0

Üroloji Uzmanı Prof. Dr. K. Turgay Akgül vefat etti.

Turgay Akgül Kimdir ?

1974 yılında Üsküdar’da doğdu. Lise eğitimini Malatya Fen Lisesi’nde, Tıp Fakültesi eğitimini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1998 yılında tamamlayarak mezun oldu. Aynı yıl Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Üroloji Bölümü’nü kazanarak Üroloji Asistanlığına başladı.

2003 Ocak’ ta Üroloji Uzmanı, 2010 yılında Üroloji Doçenti oldu.  Uluslararası ve ulusal dergilerde yayımlanmış 100’ün üzerinde bilimsel makale, çalışma ve bildirileri mevcuttur. Editörlüğünü yaptığı 2 adet bilimsel kitabı ve ayrıca yazdığı kitap bölümleri vardır. Aynı zamanda uluslararası ve ulusal dergilerin Yönetim Kurullarında ve Danışmanlık Kurullarında görev yapmaktaydı.  (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Üroloji Uzmanı Prof.Dr. Turgay Akgül konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Üroloji Uzmanı Prof.Dr. Turgay Akgül yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com