HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Açık: TDV kadın kollarıyla hizmet alanımızı genişlettik

0

Biri dizi ziyaret için Sinop’a gelen Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Mütevelli Heyeti II. Başkanı İhsan Açık, TDV Sinop Şubesi Kadın Kolları ile bir araya geldi.

Türkiye Diyanet Vakfı’nın yurt içi ve yurt dışı çalışmaları hakkında bilgiler veren Açık, “Türkiye Diyanet Vakfı Kadın kollarının oluşumuyla hizmet alanını çerçevesini daha genişleterek bulunduğumuz yerlerdeki her aileye sizler sayesinde ulaşmaya  ve hizmetleri ulaştırma imkanına sahip olduk. Daha önceleri ihtiyaç sahiplerinin hallerine tam manasıyla muttali olamıyorduk. Sizler sayesinde en ücra köşedeki ihtiyaç sahibine ulaşmış ve ihtiyacı miktarınca yardımcı olmuş oluyoruz. Bu bağlamda sizlerin yaptığı hizmetler çok önemlidir.” diye konuştu.

sinop-tdv-gönüllü-buluşması-11

TDV Sinop Şubesi Kadın Kollarının çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunan İl Müftü Yardımcısı Ayşe Gül Gürbüz ise “TDV Sinop Kadın Kolları olarak  2023 yılı içerisinde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Soru cevapla sona eren programa İl Müftüsü Mustafa Düzgüney ve TDV Sinop Şubesi Kadın Kolları gönüllüleri katıldı.

Kaynak

Açık: TDV kadın kollarıyla hizmet konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Açık: TDV kadın kollarıyla hizmet yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com