HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Artvin’de “Bir Oyuncak Bir Umut” projesi ile çocuklar sevindirildi

0

Artvin İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Artvin Şubesince başlatılan “Bir Oyuncak Bir Umut” projesi ile engelli çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Bu kapsamda TDV Artvin Şubesi Kadın Kolları, Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri ve gönüllüler, İl Müftü Yardımcısı Bahar Canset Dündar öncülüğünde engelli çocukları ziyaret ederek oyuncak hediye etti.

artvin-11-1

Dündar, “Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Bir Oyuncak Bir Umut’ projesi ile çocuklarımıza yönelik toplumsal duyarlılığı arttırmak, onların yaşadıkları olumsuz durumların etkilerini hafifletmek ve mutlu olmalarına katkı sağlamak amacıyla, çocukların yaşına uygun, güvenli ve hasarsız oyuncaklar temin edilerek çocuklara hediye edildi.” dedi.

Ziyaret edilen aileler ve çocuklar yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, görevlilere teşekkür etti.

Kaynak

Artvin’de “Bir Oyuncak Bir Umut” konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Artvin’de “Bir Oyuncak Bir Umut” yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com