HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Diyanet’ten sınav duyurusu

0

Diyanet İşleri Başkanlığınca “2022 Yılı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzman Yardımcılığı (Yazılı) Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu” yayımlandı.

Başkanlıktan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“2022 Yılı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzman Yardımcılığı (Yazılı) Sınavı​na katılmaya hak kazanan adaylar, “Sınav Giriş Belgesi”ni kendi kullanıcı bilgileri ile https://sinav​.diyanet.gov.tr​ adresi üzerinden alabileceklerd​ir. Adaylar, “Sınav Giriş Belgesi” ve T.C. Kimlik No’lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, kimlik kartı, pasaport) biri ile birlikte sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 10:30’da hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı, kimlik kartı ve pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.”

Sınav Giriş Belgeleri İçin Tıklayınız>>>

Kaynak

Diyanet’ten sınav duyurusu konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Diyanet’ten sınav duyurusu yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com