HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Fethi Sekin ve Musa Can, şehadetlerinin 6. yılında İzmir Adliyesi’nde dualarla anıldı

0

Törende İl Müftüsü Salih Sezik, 2017 yılında İzmir Adliyesine yönelik terör saldırısında şehit olan Polis Memuru Fethi Sekin ile adliye personeli Musa Can için dua etti.

fethi-sekin-izmir-anma-22

Müftü Sezik, program sonrası saldırıda şehit olan kahraman polis Fethi Seki’nin eşi Rabia Sekin’e taziyelerini ileterek, terör saldırısının yaşandığı adliyenin C kapısı önündeki alana karanfil bıraktı.

Programa, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, çok sayıda adliye personeli ile şehit yakınları katıldı.

fethi-sekin-izmir-anma-33

– Bayraklı’da Mevlid-i Şerif okutuldu

İzmir Adliyesine PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıyı canı pahasına gösterdiği kahramanlıkla engelleyen şehit polis memuru Fethi Sekin için Bayraklı’daki Fatih Camii’nde de Mevlid-i Şerif okundu.

Programa İzmir İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Osman Kılıç, siyasiler, polis memurları ve vatandaşlar katıldı.

Programın ardından cami önünde vatandaşlara ikram ve lokma dağıtıldı.

Kaynak

Fethi Sekin ve Musa Can, konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Fethi Sekin ve Musa Can, yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com