HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Hastaneye Mevlid-i Nebi ziyareti

0

Zeytinburnu İlçe Müftülüğünce “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesini ziyaret edildi.

İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Yakup Bayram ve beraberindeki görevliler, hastane personeli ve hastaların haftasını kutlayarak çiçek hediye etti.

Ziyarette konuşan Şube Müdürü Bayram, “Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Din Görevlileri olarak her zaman hastaların ve sağlık çalışanlarının yanındayız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet ifade Hastane Başhekimi Prof. Dr. Sedat Altın ise “Camiler ve Din Görevlileri Haftası”nın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kaynak

Hastaneye Mevlid-i Nebi ziyareti konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Hastaneye Mevlid-i Nebi ziyareti yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com