HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Mevlid-i Nebi yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

0

Sivas İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde “Mevlid-i Nebi Haftası” münasebetiyle okullarda öğrencilere yönelik çeşitli programlar gerçekleştirildi.

Bu kapsamda Sivas Özel İdare İlkokulu 4. sınıf öğrencileri arasında “Şiir ve Hadis Okuma” yarışmaları düzenlendi.

Yarışma sonunda dereceye girenlere ödülleri Furkan Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Nebi programında verildi.

Öğrenciler tarafından Hz. Peygamber sevgisinin anlatıldığı şiir ve ilahilerin seslendirildiği programda konuşan İl Müftü Yardımcısı Muttalip Karataş, programa rehberlik eden cami görevlileri Fikret Göknar ve Erhan Arduç ile öğrencilere teşekkür etti.

Programda yarışmalarda birinci olan öğrencilere  ödülleri  takdim edilirken diğer öğrencilere ise din görevlileri tarafından çeşitli ikramlar yapıldı.

Programa Şube Müdürü Veysel Yılmaz, Özel İdare İlkokulu idareci, öğreten ve öğrencileri katıldı.

Kaynak

Mevlid-i Nebi yarışmalarında dereceye giren konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Mevlid-i Nebi yarışmalarında dereceye giren yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com