HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Rüyada İstifa Etmek

Rüyada birinin istifa ettiğini görmek ne anlama gelir?

0

Rüyamda istifa etmek neye işarettir?

Rüyada istifa etmek; bir pozisyondan vazgeçmenin göstergesine işarettir. Bu rüyayı görmenizin nedeni, şu anda yüklü olduğunuz görev ve sorumluluklar ile boğulmuş olmanız olabilir. Hepsini iade etmek ve uzaklaşmak arzusu, kötü ya da alışılmadık bir arzu olmadığına işaret etmektedir. Ancak rüyanızda çok sık görünüyorsa, şu anki göreviniz ya da ilişkileriniz hakkında umutsuz hissetmenize neden olan şeyin ne olduğunu düşünmelisiniz.
Rüyada istifa etmek; sadece bastırılmış duyguları ifade eden güvenli şekilde bir çıkış sağlanması ve bir günün rutin olaylarını yansıtıyor olabilir. Rüya gören kişinin her zaman başkasının egemenliğinde veya komutasında olmasını, neyi istediğini seçememesi ve karar verme yetkisine sahip olmadığını düşündüren rüyadır. İstifa rüyaları devam edemeyeceğiniz bir durumdan kendinizi sıyırmak ve radikal değişiklikler yapmayı imgeler.

Rüyamda birinin istifa ettiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyamda başka birinin istifa ettiğini gördüm diyorsanız; gerçekte bir işiniz olduğu halde bu rüya işiniz ile ilgili memnuniyetsizliğinize ve ayrılma, istifa etme isteğinizin altını çiziyorsunuz. Kovulma, çeşitli nedenler ile iş haddinizin feshedilmesi tehlikesiyle yüz yüze olduğunuz konusunda uyarıda bulunabilir veya işinizi kaybetmekten endişeleniyor olduğunuza delalettir. İş aradığınız bir dönem ise nereden başlamanız, nereye başvurmanız gerektiğine veya ne yapmanız gerektiğine dair ipucu sağlayabilir.

Rüyamda İstifa Mektubu Yazdığımı Gördüm

Rüya bazen gerçekte de olduğu gibi, bir işten ayrılırken yazılan çizilen evraklara istinaden görülmüş olabilir, bazen de hiç aklınızda yokken gördüğünüz bu rüya, ani iş değişikliklerine yorumlanır. Ancak her zaman iş ile ilgili olmayabilir, bazı durumlarda; haklarından feragat etmek veya bir boşanma, bir hibe, vb. kayıplar olarak da değerlendirilebilir. Her durumda da yeni başlangıçlar vaat eden rüyalardır.

Rüyada İstifa Etmek konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Rüyada İstifa Etmek yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com