HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

SMA Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlu Sona Ulaştı

0

Bergama’nın destek olduğu SMA hastası Kaan Efe’nin yardım kampanyası mutlu sona ulaştı.

Halk arasında kısa adıyla SMA olarak bilinen Spinal Musküler Atrofi adlı kas hastalığı bulunan Bergamalı Kaan Efe’nin sağlığına kavuşması için İzmir Valiliği izni ile başlatılan yardım kampanyasında yüzde 100’e geldi.
SMA Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlu Sona Ulaştı

Başta Kaan Efe’nin memleketi Bergama olmak üzere 7’den 77’ye herkesin destek olduğu kampanyanın mutlulukla sonuçlanması üzerine bir açıklama yapan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kaan Efe gönüllülerinden iş dünyasına, sanatçılardan sivil toplum kuruluşlarına kadar kampanyaya destek olan herkese teşekkür etti.

“Çok Mutluyuz”

İzmir Valiliği’nden yardım kampanyası için izinlerin hızlandırılması sürecinden itibaren belediye olarak Kaan Efe’ye destek verdiklerini söyleyen Hakan Koştu, “Kampanyaya destek olan, bağışlarda bulunan 7’den 77’ye herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
SMA Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlu Sona Ulaştı

Valilik izinlerinin süratle alınması ardından, ‘Haydi Bergama Kaan Efe İçin El Ele’ kampanyasının başlatıldığına işaret eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Geri kazanılabilir atıkların ilçe okullarında, kültür merkezinde ve Temizlik İşleri Şantiyemiz de toplanması, elde edilen gelirin kampanyaya aktarılması, Konserler, spor müsabakaları organize edilmesi, canlı yayınlarda kampanyaya destek çağrılarına kadar birçok faaliyette bulunarak kampanyaya tüm vatandaşlarımızla birlikte destek olduk. Bugün tedavi masrafları için yüzde 100 seviyesine ulaşıldı. Kaan Efe’miz mutlu, ailesi mutlu, Bergama’mız mutlu. Tedavi için gereken miktar el birliği ile toplandı. Kampanyaya az çok demeden katkı sunan 7’den 77’ye herkesi, gönüllüleri, iş dünyasını, sanatçılarımızı kutluyoruz. Yolun açık olsun, bahtın açık olsun güzel evladımız” diye konuştu. (BSHA)

SMA Hastası Kaan Efe’nin Yardım konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. SMA Hastası Kaan Efe’nin Yardım yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com