HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Üniversite öğrencilerinden müftülüğe anlamlı ziyaret

0

Sinop Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler, “Camiler ve Din Görevliler Haftası” dolayısıyla Sinop İl Müftüsü Mustafa Düzgüney’i ziyaret etti.

Öğrencilerle bir araya gelen Müftü Düzgüney ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Camiler ve Din Görevliler Haftası münasebetiyle yapmış olduğunuz nazik ziyaretinizden dolayı tüm din görevlilerimiz adına sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Tüm din görevlilerinin “Camiler ve Din Görevlileri Haftası”nı kutladıklarını ifade eden öğrenciler, “Cenabıhak, sizleri sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde milletimize hayırlı ve güzel hizmetlerde daim etsin.” diye konuştu.

Programın sonunda Düzgüney, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
 

Kaynak

Üniversite öğrencilerinden müftülüğe anlamlı ziyaret konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Üniversite öğrencilerinden müftülüğe anlamlı ziyaret yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com