HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Vakfıkebir’de çocuklar camide buluştu

0

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nce, Mevlîd-i Nebî Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla, ilçe müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu’nda eğitim öğretim gören 4-6 yaş grubu minik öğrencilerle Hacıköy Mahallesi Sahil Camii’nde “Cami Çocuk Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.

Hocalarının refakatinde camiye gelen miniklerle sohbet eden İlçe Müftüsü Şükür Küçük, öğrencilere caminin mihrap, minber, kürsü ve müezzin mahfili gibi ana bölümleri ve işlevleri ile genel olarak camilerin diğer kısımları ve özellikleri ile ilgili seviyelerine uygun bilgiler verdi.

Camide serbestçe dolaşmalarına ve merak ettikleri bölümleri gezmelerine müsaade edilen çocuklar, camide balon uçurdu ve bir süre gönüllerince camide güle oynaya zaman geçirdi.

Programdan sonra çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Kaynak

Vakfıkebir’de çocuklar camide buluştu konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Vakfıkebir’de çocuklar camide buluştu yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com