HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

İZDO (İzmir Diş Hekimleri Odası) Tiyatro Topluluğu Eskişehirde Alkışlandı

0

İzmir Diş Hekimleri Odası (İZDO) Tiyatro Topluluğunun Eskişehirde sergilediği “Kaç Baba Kaç” adlı oyun, izleyicilerden tam not aldı.

İzmir Diş Hekimleri Odası üyelerinden oluşan Tiyatro Grubu, Eskişehir Diş Hekimleri Odasının davetiyle Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde Ray Cooney’in “Kaç Baba Kaç” adlı oyununu sergiledi.

Büyük beğeni toplayan oyun, salonu dolduran Eskişehir diş hekimleri ve yakınları tarafından ayakta alkışlandı.

Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç , Eskişehir Diş Hekimleri Odası Genel Sekreteri Esra Yamak, yönetim kurulu üyeleri ve sosyal komitenin ev sahipliği yaptığı organizasyonda İzmirli diş hekimleri iki gün boyunca Eskişehir’in tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı da buldu.

İzmir Diş Hekimleri Odası üyeleri de unutulmaz anılarla Eskişehir’den döndüklerini belirterek, en kısa zamanda Eskişehirli meslektaşlarını İzmir’de ağırlamak istediklerini belirtti. (BSHA)

İZDO (İzmir Diş Hekimleri Odası) konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. İZDO (İzmir Diş Hekimleri Odası) yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com