HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

İZDO’dan 150 Diş Hekimine Plaket

0

İZDO’dan 150 Diş Hekimine Plaket

İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) Bilimsel Türk Diş Hekimleri Günü kapsamında Tepekule Kongre, Sergi ve İş Merkezi’nde ödül töreni ve kokteyl düzenledi.

Odaya bağlı çok sayıda diş hekiminin katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

İZDO Yönetim Kurulu Üyesi ve Oda Saymanı Melis Daraoğlu Gürel ve Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Bayraktaroğlu’nun sunduğu gecede Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Serdar Devrim Erkmen ve Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Çağında, günün anlam ve önemine ilişkin birer konuşma gerçekleştirdi.

Bu yıl Bilimsel Türk Diş Hekimliği Günü’nün 114’üncü yılının kutlandığına dikkat çeken İZDO Başkanı Deniz Çağında, “Bu özel ve anlamlı günde birlikte olmaktan çok mutluyuz. Ülkemizde, mesleğimizin geldiği noktada bazı sorunlar olsa da bizler işimizi büyük bir sevgi ve özveriyle yapıyoruz. Mesleğimizin daha iyi noktalara gelmesi için buindan sonra da vargücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Türk hekimlerine, özel bir önem ve değer veren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz şükran ve minnet sunuyoruz. Bu mücadeledeki en büyük gücü ondan alıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından meslekte 25, 40 ve 60 yılını tamamlayan odaya bağlı 150 diş hekimine plaket sunuldu. Geceye katılan dişhekimleri ödül töreninin ardından düzenlenen kokteylde Enjoy Orkestrası’nın şarkılarıyla keyifli saatler yaşadı. (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

İZDO’dan 150 Diş Hekimine Plaket konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. İZDO’dan 150 Diş Hekimine Plaket yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com