HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Kayseri’de Mevlid-i Nebi coşkusu devam ediyor

0

Kayseri il ve ilçe müftülükleri tarafından “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında birçok program gerçekleştirildi.

Talas

Talas İlçe Müftülüğü “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında din görevlilerini buluşturdu.

Yaman Dede Konağı’nda gerçekleştirilen programda İl Müftüsü Yusuf Akkuş katıldı.

Buluşma öncesi “Tıpkıbasım Mushaflar Kur’an-ı Kerim Sergisi”ni gezildi.

Din görevlileri ile bir araya gelen Müftü Akkuş, “Senede bir haftanın, din görevlileri haftası olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın hayırlara, birlik ve beraberliğe vesile olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın her zaman hizmetinde olan ve her türlü takdiri hak eden din görevlisi meslektaşlarımın haftasını canı gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Kocasinan

Kocasinan İlçe Müftüsü Halil Uzun ve beraberindeki görevliler “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle İl Müftüsü Yusuf Akkuş’u ziyaret etti.

İlçe Müftüsü Uzun ve beraberindeki görevliler, Müftü Akkuş ve tüm din görevlilerinin haftasını tebrik etti.

Müftü Akkuş, Müftü Uzun ve beraberindeki görevlilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Kaynak

Kayseri’de Mevlid-i Nebi coşkusu devam konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Kayseri’de Mevlid-i Nebi coşkusu devam yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com