HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Malazgirt’te hastalara Mevlid-i Nebi ziyareti

0

Malazgirt İlçe Müftülüğünce “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında Malazgirt Devlet Hastanesi ziyaret edildi.

İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Bekir Irmak, Din Hizmetleri Uzmanı Aydın Taş, Adrb Vaizi Funda Ekiz hastane personeli ve hastaların haftasını kutlayarak çiçek hediye etti. Ayrıca çocuk ünitesinde yatan hasta çocuklara ikramlarda bulunuldu.

Ziyarette konuşan Şube Müdürü Irmak, “Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Din Görevlileri olarak her zaman hastaların ve sağlık çalışanlarının yanındayız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet ifade Hastane Sağlık İşleri Müdürü Yunus Demirbaş ise “Mevlid-i Nebi Haftası”nın hayırlara vesile olmasını temenni ederek Müftülük personeline teşekkür etti.

Kaynak

Malazgirt’te hastalara Mevlid-i Nebi ziyareti konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Malazgirt’te hastalara Mevlid-i Nebi ziyareti yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com