HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Minik öğrencilerden müftülüğe ziyaret

0

Bursa Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu ve Tuna İlkokulu öğrencileri “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla Orhangazi İlçe Müftüsü Yusuf Tuna’yı ziyaret etti.

Müftü Tuna’yı, okul müdürleri ve öğretmenler rehberliğinde ziyaret eden öğrenciler, Tuna’nın ve tüm din görevlilerin “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası”nı tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Müftü Tuna, öğrencilere teşekkür ederek, “Bu yıl Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri ‘Peygamberimiz, Cami ve İrşat’ teması çerçevesinde icra edilecek. Sizleri de hafta boyunca yapılacak etkinliklerde aramızda görmek istiyoruz. Hepinize derslerinizde başarı diliyorum.” dedi.

Ziyaretin ardından öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Kaynak

Minik öğrencilerden müftülüğe ziyaret konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Minik öğrencilerden müftülüğe ziyaret yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com