HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Sütçüler’de “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” konferansı

0

Sütçüler İlçe Müftülüğü tarafından “Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” konulu konferans düzenlendi.

Sütçüler Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen konferansa Konya Dini İhtisas Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Şahin konuşmacı olarak katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Müdür Şahin, “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” konulu konferans gerçekleştirdi.

Programa Sütçüler Kaymakamı Kerem Yüce, Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, İlçe Müftüsü Önder Özkan, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak

Sütçüler’de “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Sütçüler’de “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com