HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Tokat Devlet Hastanesinde Doktora Şiddet !

0

Tokat Devlet Hastanesinde Sağlık Görevlisine Şiddet !

Sağlıkta Şiddet Bitmiyor !!! Bu kez de Tokat Devlet Hastanesi’nde Dahiliye Uzmanı Dr. Elif Dağıstan Ergin, hasta yakınının yumruklu saldırısına uğradı.

Hastanelerin girişlerine konulan x-ray cihazları, çıkartılan yasalar, sağlıkta şiddete engel olamıyor. Hastaneler ve birinci basamakta şiddet her geçen gün artıyor. Bu kez şiddet haberi Tokat ilinden geldi. Tokat Devlet Hastanesinde çalışan Dr. Elif Dağıstan Ergin, annesini randevu almadan muayene ettirmek isteyen Celal Y.’nin saldırısına uğradı. Şiddet anı güvenlik kameralarına yansırken, doktoru hasta yakınları ve sağlık çalışanları kurtardı.   (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

Tokat Devlet Hastanesinde Doktora Şiddet konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Tokat Devlet Hastanesinde Doktora Şiddet yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com