HacUmreHaber.com
Türkiye'nin İlk Hac ve Umre Haber Portalı

Sağlık Bakanlığı KPSS–2024/5 Göreve Başlama Duyurusu

0

Sağlık Personeli için gece tazminatı

Sağlık Bakanlığı Yönetim hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2024/5 göreve başlama işlemleri hakkında duyuru yayınlandı.

Türk Sağlık Sen, duyuru hakkında sendika sayfasında bir bilgi paylaştı.

Yayınlanan duyuruya göre;

Taşra teşkilatına ait sözleşmeli pozisyonlara yerleşen ve arşiv araştırması işlemleri tamamlanan kişilere ait bilgilerin Bakanlık EKİP sistemine aktarılmış olduğu belirtildi. Atanma şartlarını taşıyanlar için, son göreve başlama tarihi 03.05.2024 Cuma günü olarak ilan edildi. Göreve başlama işlemleri bu tarihten önce tamamlananlar, talep etmeleri halinde hizmet sözleşmesi imzalayarak göreve başlatılacak.
Arşiv araştırması işlemleri henüz tamamlanmayan adayların başvuru ve göreve başlama işlemleri hakkında, söz konusu işlemler tamamlandıktan sonra gerekli bilgilendirme yapılacağı ifade edildi.

Duyuru İçin Tıklayınız
Göreve Başlamak İçin Gerekli Belgeler İçin Tıklayınız
Göreve Başlama İşlemlerine Ait Form İçin Tıklayınız
Başvuru Komisyonları İçin Tıklayınız
Hizmet Dökümü Yardım Kılavuzu İçin Tıklayınız

Sağlık Bakanlığı KPSS–2024/5 Göreve Başlama konulu makalemizi yada haberimizi okuduğunuza seviniyoruz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bir araştırma için sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret ediniz. Sağlık Bakanlığı KPSS–2024/5 Göreve Başlama yorumları okumak için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Yazımız ile ilgili değerli eleştiri veya destek yorumlarınızı yorum bölümümüze lütfen yazınız.

  Sponsor Reklamlar Önem Arzetmektedir
yorum Yap
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com